درباره ما

ابزار طلایی

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

ابزارطلایی ارائه کننده مناسب ترین کالاهای مورد نیاز در زمینه های ابزار، باغبانی و کمپینگ می باشد. هدف ما دسترسی اسان مخاطب و کاربر به ابزار مورد نیاز خود در کوتاه ترین زمان می باشد. کیفیت کالا، مهمترین عامل انتخاب ان توسط ابزارطلایی جهت ارائه به مشتری می باشد. ارائه قیمت های کاملا مناسب به همراه کیفیت بسیار خوب مزیت رقابتی بسیار خوبی را برای ابزارطلایی فراهم اورده است. پاسخگویی و خدمات پس از فروش و ارائه راهنمایی جهت استفاده از کالاها از دیگر خدمات ابزارطلایی به مشتریان می باشد.

شرکت ابزار آلات طلایی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۲۰ به شماره ثبت ۳۴۷۸۳۰ و شناسه ملی ۱۰۱۰۳۹۱۴۰۲۷ ثبت گردید.

خدمات ما :

  • فروش و عرضه انواع ابزار آلات برقی ، دستی  باغبانی و کمپینگ
  • گارانتی ابزار آلات برقی به مدت 12 ماه و خدمات پس از فروش به مدت 5 سال 

برندهای تخصصی :

جهت مشاهده محصولات روی تصاویر کلیک نمائید .