رابط شلنگ آکواکرافت مدل 550030

راهنمای سفارش و ارسال کالا

قیمت :

45,000تومان

دسترسی: موجود در انبار

رابط شلنگ آکواکرافت مدل 550030

رابط شلنگ آکواکرافت مدل 550030. شرکت آکواکرافت تولید کننده ابزار آلات باغبانی است که در زمینه های مختلف از جمله آبیاری اقدام به تولید محصولات با طراحی متفاوت با استفاده از تکنولوژِی های روز می نماید.

این شرکت بر اساس نیاز صنعت باغبانی و کشاورزی در قسمت آبیاری و همچنین با توجه به کمبود منابع آبی برای صرفه جویی در مصرف آب و بهره وری بیشتر کاربران این محصولات را تولید و عرضه می کند لازم به ذکر است که مهندسین و طراحان این برند و کار خانه با طراحی حتی کوچکترین محصول که دارای اهمیت بسزایی می باشد نقش کلیدی در پیشرفت این برند داشته اند.

جهت اتصال دو شلنگ به هم باید از تبدیل‌هایی نظیر کد «550080» استفاده کنید. این مبدل را شرکت «آکوا کرفت» (Aquacraft) تولید می‌کند. این مدل در صورت پارگی یا سوراخ‌شدن شلنگ، امکان تعمیر و استفاده‌ی مجدد از آن را به کاربر می‌دهد. این محصول از پلاستیک خشک ساخته ‌شده است. در دو طرف این مبدل، دو پیچ پلاستیکی برای محکم‌کردن محل اتصال قرار دارد.

برای استفاده از این مبدل ابتدا باید دو پیچ روی آن را باز کرده و سر شلنگ‌ها را از آن عبور دهید؛ به صورتی که محل رزوه‌دار به سمت سر شلنگ باشد. سپس مغزی رابط را داخل شلنگ‌ قرار دهید و پیچ‌های رویی را ببندید تا اتصال برقرار شود. توجه کنید که این رابط برای شلنگ‌های ½ اینچ مناسب است. شرکت آکوا کرفت ازجمله تولیدکنندگان قطعات و لوازم متنوع آبیاری و باغبانی است. محصولات این شرکت کیفیت قابل‌قبولی دارند و قیمتشان هم مناسب به نظر می‌رسد.

برند